Potřebujete poradit? Telefon: 0036 21 252 5997, Email: info@fulmira.com
Rozšiřujeme síť kontaktů, sdílíme naše znalosti, pomáháme překonávat hranice.
Odkaz na tuto stránku

O nás

Fulmira Limited je společnost orientovaná na rozvoj vašeho podnikání doma i ve světě. Chceme vám pomoci překonat nástrahy spojené se vstupem na nové trhy, zbavit se nejstoty z neznámého prostředí a umožnit vám rozvinout svůj potenciál. Včetně nezbytného administrativního servisu a kontakty.

Historie založení společnosti Fulmira Limited je spojená s osobními profesními osudy a zkušenostmi zakladatelů a managerů společnosti. Nashromáždili znalosti z oblastí mezinárodního obchodu, práva, informačních technologií a financování. Díky kontaktům vznikla sít mezinárodních profesionálů, s kvalitním technologickým zázemím a společnost Fulmira Limited.

Portál FULMIRA.com je jedním z klíčových projektů. Ve světě internetu slouží k pohodlnému založení nové společnosti, pomůže s koupí hotových firem tzv. ready-made, ve vybraných destinacích pomůže zajistit adresy, založení bankovního účtu, vedení účetnictví, telefonní ústřednu, dosílku pošty a dalších služby souhrnně označované jako e-office.

V naší práci plné využíváme vlastní zkušenosti ve prospěch klienta. Sami vstupujeme na nové trhy a chápeme tak lépe potřeby klienta. Můžete se s námi vyvarovat různých nepříjemností, a současně ušetřit čas.

Fulmira Limited aktuálně působí ve více než 100 světových destinacích. Prostřednictvím sítě vlastních dceřinných společností a smluvních partnerů v daných regionech. Vytváříme hodnotné společentví profesionálů z nejrůznějších oborů. Společně se učíme a sdílíme společné hodnoty a principy. Cílem je kvalitní profesionální servis.

Věříme, že vám to budeme moci dokázat

Team

FULMIRA LIMITED
Faneromenis 145 
Patsias Court, 1 st floor, Flat/Office 102         
6031 Larnaca, Cyprus
info@fulmira.com


Fulmira je vyhledávač společností, které se zabývají prodejem ready made firem, offshore společnostmi a souvisejícími službami - účetnictví, služby nominee, virtuální kanceláře, bankovnictví.
Kontakt: FULMIRA LIMITED, Faneromenis 145, Patsias Court, 1 st floor, Flat/Office 102, 6031 Larnaca, Cyprus

Odkaz na tuto stránku O nás Kontakt Obchodní podmínky Sitemap Poptávka
© 2014 Fulmira.com | Fulmira.cz | Fulmira.com